You Can’t Sit With Us

אני מאד אוהבת את Adika, ואם להיות כנה, יש סיבה די מפתיעה שעומדת מאחורי זה. כמי שמתעסקת בכתיבת תוכן בסושיאל, לפני שנים מישהי אמרה לי “בכל פעם שאת צריכה לכתוב פוסט ונתקעת, לכי לעמוד הפייסבוק של Adika, זה ייתן לך השראה”. ואכן זה עובד. מי שמתעסק יומם וליל בכתיבת תוכן בסושיאל יגיד לכם ששבלונות הן שם המשחק. יש פורמטים קבועים שחוזרים על עצמם ברחבי הפיד, פשוט כי הם קלילים, קליטים ודוברים פייסבוקית שוטפת, וניתן למצוא אותם בהמוניהם בסושיאל של Adika. מי שעושה להם את הסושיאל הוא תותח על-חלל ששולט ביד רמה בעולמות הפיד והסטורי, וכך יצא מצב שבאתי בשביל הקופי, נשארתי בשביל העיצובים.

יש משהו בשפה העיצובית של Adika שממש קוסם לי. הוא מאד כאן ועכשיו. מאד חי את השטח וקולע לטעמה של הכוסית המצויה. מאד הסטורי של קיילי ג’נר. מאד הקליפ האחרון של אריאנה גראנדה. מאד צילום הפפראצי האחרון של קארדי בי. עם זאת, חלק לא קטן מהפריטים שלהם מחמיאים רק למידה 36 ודרומה, חושפים בטן או לחיי ישבן, או לחילופין דורשים ויתור על חזייה. לא אומרת שאני גריאטרית או משהו, רק לפני דקותיים גם אני הייתי תיכוניסטית, אבל כיום המשיכה שלי היא לסגנון יותר על-זמני. למרות הכל, ולמרות העובדה שחלק מהפריטים שלהם קטנים בהגזמה, אין גיחה אחת שלי לסניף הקרוב שנגמרת בידיים ריקות. המחירים הם שם המשחק. כמי שמעדיפה להעמיס את הבגדים שלה לפי משקל ולא קנתה מימיה ג’ינס ביותר מ-250 ש”ח, אני מוצאת את מבוקשי בקלילות. אז גם לקנות בזול וגם להרגיש הכי מעודכנת בגוש דן? קניתי.

הצלחתי לפצח את האפיל שלהם. איך אמרו ב’ילדות רעות’? You can’t sit with us. דווקא מתוך העובדה שרוב הדגמים הם סופר חושפניים וסופר טרנדיים, מפלס האטרקטיביות שלהם עולה בעיניי. הם מצליחים לייצר פנטזיה בכזאת קלילות מעוררת השתאות. כמו הקליקה של המגניבים בתיכון, שאתם מתים להסתנן אליה, אבל פשוט לא מצליחים. כל כך קרוב אבל כל כך רחוק. אולי ביום מן הימים.

אניווייז, ליקטתי כמה וכמה פריטים שנמצאים על הרדאר שלי. כאלו שמצליחים לשמור על סולידיות, ובאותה נשימה על מינון נכון של טרנדיות. אז הכינו את עגלת הקניות האינטרנטית שלכם:

מצד אחד – חולצת כפתורים מהוגנת. מצד שני – vacation mode בפורמט של חולצה. אפשר להגיד שהחולצה להלן היא טייק-אוף על צבע השנה של פנטון, living coral. במקרה הזה הוא זוכה לאינטרפרטציה מעט יותר שובבה, שתשב בול על השמש הישראלית. נותר רק להתפלל לאלוהי החמסין שהבד נושם.

היי לכם, אנשים שנערכים בהמוניהם לציון 50 שנה לוודסטוק בקיץ הקרוב. טאי-דאי הוא אחת הבשורות המשמחות לקיץ הקרוב, ובמקרה הזה מדובר בטי שירט שתשתלב במלתחה כהרף עין.

אומרים על אופנה שהיא נעה במחזוריות של 20 שנה, ואכן, לאחרונה אנחנו רואים יותר ויותר מהפאצ’ים הצבעוניים שיגרמו לכם להרגיש כמו ניצבים ב’דוסון קריק’.

מצד אחד – גם פדלפון וגם נחש, ההגדרה המילונית של אופנה לנועזות. מצד שני – עם טי שירט לבנה וסנדלי עקב צ’אנקי, אפשר לגמרי לאזן את הלוק. לגמרי איזונים ובלמים.

כמי שסובלת מעודף סנטימטראז’, הרשו לי לספר לכם – מציאת שמלה לעת קיץ, מהסוג שיכסה לי את שחלה ימין, זו לא מלאכה קלה. במקרה הזה, האורך מדויק וכל הווייב נראה כה אגבי ורענן. לא צריך יותר.

https://www.instagram.com/p/BvTrLEEBNwZ/

המכנסיים האלו הם החומר שממנו עשויים החלומות. להיות בקו 171 ולהרגיש ביאכטה בסן טרופה.

השאר תגובה