מלאכה, חלומות ודבק פלסטי ממסטל שאפשר לקלף במשך שעות

בימים האחרונים קיבלתי החלטה, בעידודה של לא אחרת מאשר ירדן הראל, רול מודל לגיטימית לחלוטין, והנה פתחתי לי בלוג לייפסטייל. בעצם, אם חושבים על זה, יש לי את כל הסיבות, ומוזר שזה טרם קרה: אצבעות שחשות דגדוג תמידי להקליד, רצון עז להביע בפני הזולת את מה שאני חושבת, וחשיפה מתמדת לעולמות התרבות, האופנה והלייפסטייל שמשאירה בי רשמים. החלטתי ללכת על זה בכל הכוח, ולחוש עצמי קיארה פראני של המזרח התיכון. מודה ומתוודה – הבלוג הראשון שלי היה אי-אז בשנת 2004, כשהייתי בכיתה ט’, ובעולם של סטוריז, הפורמט נראה קצת אנאכרוניסטי. באותה נשימה, מתפתחת לה סצנה רותחת של בלוגי לייפסטייל שמחליפים את הבלוגים מפעם. אומרים שעם הצלחה לא מתווכחים, אז הנה אני.

בכל פוסט אני אפנה את הזרקור לנושא אחר, מהפרק האחרון של ‘הכלה מאיסטנבול’, דרך הקולקציה החדשה של ‘עדיקה’ ועד העוגה המוצלחת האחרונה שאכלתי. אם ירצה השם זה יתפוס, ומי יודע, אולי תראו אותי בשורה הראשונה בשבוע האופנה של קריית אתא.

את הפוסט הראשון אני רוצה להקדיש לאתר היצירה Craft & Dreams ולשתי הנשים מעוררות השראה, נילי גולץ ואורטל טרביטש-עזוז, שעומדות מאחוריו. הקלישאה אומרת “עשה את מה שאתה אוהב, ולא תצטרך לקום לעבודה עוד יום בחייך”, ונילי ואורטל הן לחלוטין ההוכחה. שתי החברות הוותיקות (שהן לחלוטין friendship goals) לקחו את אהבתן רבת השנים לעבודות יצירה, אקדחי דבק חם, מנקי מקטרות ופאייטים, והפכו אותה למקצוע. הן מייצרות תוכן איכותי ואינטליגנטי, מעבירות סדנאות יצירה, עבודות ה-DIY שלהן מככבות לי בפיד ובסטורי על בסיס קבוע, ואני פשוט נהנית לשטוף את העיניים.

Friendship goals זה כאן

התבוננות שוטפת באינסטגרם שלהן מחדדת אצלי את מה שידעתי כבר מזמן על אסתטיקה אינסטגרמרית מודל 2019, אבל אני אף פעם לא מצליחה ליישם: איפוק, איפוק ועוד פעם איפוק. שתי הבנות מפגינות משמעת עצמית שאני יכולה רק לקנא בה, ועד שלא ניצב מולן הפריים המושלם, עם נגיעות של ורוד שישתלב בשאר הפיד, קוליות מתפרצת ודיטיילז במינון מדויק, הן לא שולפות מצלמה. אני? אני רק מעמיסה תמונות כאילו אין מחר, בשיא האימפולסיביות, כי אני חייבת לקבל את ליטרת הלייקים שלי כאן ועכשיו. טעות מרה.

השילוב של לבן וורוד כאן כדי להישאר
השראה בכמויות

אז מה הצמד-חמד הזה מלמד אותנו? לתת לדמיון להפליג וליצור כאילו אין מחר, שאי אפשר לטעות בשילוב בין לבן וורוד, ואיך לא – בדרך לתמונה ששווה הררי לייקים חובה לדחות סיפוקים. רשמתי לפניי.

כן, הן גם משדרגות בגדים
שמישהו כבר ימציא שם לדבר הזה שרואים בכל פינה
Instagram paradise

קרדיט צילום – האינסטגרם Craft & Dreams

תגובה אחת הוסף תגובה

  1. אוהב את לימור הגיב:

    ואוו, מדהימה שכמוך!
    שתדעי לך שמתחת לסצינה הרותחת את צוברת לך קהל לא קטן של מעריצים, ואני גאה להיות אחד מאותםמהם.
    בהצלחה רבה בהמשך הדרך.
    שכן שלך

השאר תגובה